Відкриті дані у форматі GTFS – у Житомирі!

З радістю повідомляємо, що завдяки плідній співпраці групи компаній IT INNOVATIONS, компанії EasyWay та за підтримки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитра Григоровича Ткачука у місті Житомир з сьогоднішнього дня доступні відкриті дані щодо руху громадського транспорту! Таким чином ми допомогли місту у найкоротший термін втілити у життя рекомендації нещодавнього аудиту, який був проведений в рамках проекту “Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах”.


У відповідності до постанови №835 Кабінету Міністрів України статичні дані та дані в режимі онлайн про рух транспортних засобів, що працюють на маршрутах міста, доступні за посиланням https://zt-gtfs.wtm.ua/ у GTFS-стандарті. Сподіваємось, що найближчим часом громадянам міста будуть доступні також і інші можливості, зокрема доступ до реєстрів відкритих даних, які вже працюють у місті Коростень на базі нашого продукту WTM – зокрема реєстри комунальних транспортних засобів із можливістю перегляду історії переміщення кожним мешканцем міста, доступ до інформації про нерухомість та земельні ділянки, які належать місту, із можливістю укладання договорів оренди.
Висловлюємо щиру подяку команді міського голови Сергія Івановича Сухомлина за підтримку, та віримо, що інші компанії, які працюють у сфері GPS моніторингу громадського транспорту у Житомирі, також найближчим часом відкриють дані про рух громадського транспорту в режимі реального часу відповідно до законодавства України.

Free WordPress Themes