Блог та новини

Про підписку та шаринг у продукті METEOTREK

Майже кожний потенційний користувач нашого сервісу погодних даних METEOTREK запитує, як він може отримати особливі умови на придбання обладнання (знижку, розстрочку, тощо), або на річну підписку за доступ до даних. Розповідаємо про функціонал, який дозволяє заощаджувати як на первинних інвестиціях в обладнання, так і поточних витратах.
  1. Підписка. Станом на кінець жовтня 2020 року, в нашій системі доступні дані з майже 250 станцій, які знаходяться у публічному доступі. Відповідно до умов конфіденційності, ми не розкриваємо дані про точне місцезнаходження станцій, проте дуже легко зрозуміти, чи є доступні станції поблизу вашого господарства або полів. Зареєструйтесь у системі, намалюйте вручну, або імпортуйте KML-файли з даними про координати полів, та зайдіть у налаштування. Ви побачите, чи є поблизу вашого поля доступні станції, на якій відстані, та з якими параметрами контролю (датчиками).
  2. Вартість підписки на дані становить від 90 у.о. на рік, в залежності від кількості доступних параметрів. Таким чином, ви можете або взагалі не встановлювати власну станцію, а лише користуватись підпискою на публічні дані, або встановити локально автономні станції з меншою кількістю датчиків, які є значно доступнішими, щоб лише уточнювати дані від публічних погодних станцій.
  3. Коли поблизу ваших полів будуть з’являтися нові станції із публічним доступом, ви будете отримувати повідомлення.
  4. Шаринг. Якщо ви маєте намір встановити власне обладнання для точного моніторингу погодних умов у вашому господарстві, ви маєте можливість отримати 50% знижку на підписку, якщо погодитесь ділитися даними з власних станцій з іншими користувачами. Точне місцезнаходження буде триматись у таємниці, також жоден користувач не зможе змінити її налаштування та побачити вашу назву станції (які часто відповідають населенному пункту або місцевості, де встановлене обладнання). У публічному доступі будуть лише дані, та перелік датчиків, які встановлені на станції. Після встановлення та налаштування станції, система вам запропонує вибір – ділитися даними, або ні. Це налаштування застосовується до кінця поточного року, та може бути змінене на наступний рік. На сьогоднішній день майже 80% наших клієнтів погоджуються ділитися своїми даними з іншими, в обмін на спеціальні умови на підписку.
Детальніше про ці умови ви можете прочитати в публічній оферті на користування програмним забезпеченням METEOTREK, а ми продовжуємо працювати далі над ще більшою кількістю корисних функцій.